Play-Liiga Talvi 2017-2018

Play-Liiga Talvi 2017-2018

RU Miehet Hupi

No. Date Time Field Group Home - Away Result
2 Sep 12 21:00 RAC1 A Rubles Ry - PaWe 7 8
3 Sep 14 21:00 RAC1 A Wild Titans - HC Tryout 6 4
8 Sep 25 21:00 RAC1 A FC Kone - Wild Titans 3 4
6 Sep 28 21:00 RAC1 A HC Tryout - Helsingin Tenukepit 6 2
7 Sep 28 21:30 RAC2 A Geelimonnit - Rubles Ry 5 3
5 Sep 28 22:00 RAC1 A PaWe - Team K 6 7
12 Oct 9 21:00 RAC1 A Rubles Ry - Wild Titans 5 8
9 Oct 12 21:00 RAC1 A Team K - HC Tryout 9 10
10 Oct 12 21:30 RAC2 A PaWe - Geelimonnit 3 3
11 Oct 12 22:00 RAC1 A Helsingin Tenukepit - FC Kone 2 7
4 Oct 13 20:00 RAC1 A FC Kone - Geelimonnit 1 4
13 Oct 23 21:00 RAC1 A Geelimonnit - Team K 4 4
16 Oct 24 21:00 RAC1 A Rubles Ry - Helsingin Tenukepit 4 10
15 Oct 27 18:00 RAC1 A Wild Titans - PaWe 6 2
14 Oct 27 19:00 RAC1 A FC Kone - HC Tryout 5 4
17 Nov 9 21:00 RAC1 A Team K - FC Kone 6 5
19 Nov 10 18:00 RAC1 A HC Tryout - Rubles Ry 5 2
18 Nov 10 19:00 RAC1 A Geelimonnit - Wild Titans 6 3
20 Nov 10 20:00 RAC1 A PaWe - Helsingin Tenukepit 4 3
23 Nov 21 21:00 RAC1 A Helsingin Tenukepit - Geelimonnit 2 4
24 Nov 23 21:00 RAC1 A PaWe - HC Tryout 1 6
1 Nov 23 21:30 RAC2 A Team K - Helsingin Tenukepit 9 7
22 Nov 23 22:00 RAC1 A Rubles Ry - FC Kone 4 0
21 Nov 24 19:00 RAC1 A Wild Titans - Team K 5 7
26 Dec 5 21:00 RAC1 A Wild Titans - Helsingin Tenukepit 5 5
25 Dec 7 21:00 RAC1 A Team K - Rubles Ry 14 7
28 Dec 7 21:30 RAC2 A Geelimonnit - HC Tryout 3 5
27 Dec 8 20:00 RAC1 A FC Kone - PaWe 7 3
29 Dec 18 21:00 RAC1 A Helsingin Tenukepit - Team K 6 11
31 Dec 19 21:00 RAC1 A HC Tryout - Wild Titans 6 2
30 Dec 21 21:00 RAC1 A PaWe - Rubles Ry 10 3
32 Dec 22 20:00 RAC1 A Geelimonnit - FC Kone 7 3
33 Jan 2 21:00 RAC1 A Team K - PaWe 9 7
34 Jan 4 21:00 RAC1 A Helsingin Tenukepit - HC Tryout 4 4
36 Jan 4 22:00 RAC1 A Wild Titans - FC Kone 1 5
38 Jan 15 21:00 RAC1 A Geelimonnit - PaWe 6 1
40 Jan 16 21:00 RAC1 A Wild Titans - Rubles Ry 2 1
37 Jan 19 18:00 RAC1 A HC Tryout - Team K 1 8
39 Jan 19 19:00 RAC1 A FC Kone - Helsingin Tenukepit 1 4
41 Jan 29 21:00 RAC1 A Team K - Geelimonnit 5 9
44 Jan 30 21:00 RAC1 A Helsingin Tenukepit - Rubles Ry 6 6
43 Feb 1 21:00 RAC1 A PaWe - Wild Titans 4 5
42 Feb 1 21:30 RAC2 A HC Tryout - FC Kone 4 3
45 Feb 13 21:00 RAC1 A FC Kone - Team K 2 9
47 Feb 15 21:00 RAC1 A Rubles Ry - HC Tryout 5 10
48 Feb 16 19:00 RAC1 A Helsingin Tenukepit - PaWe 7 5
46 Feb 16 20:00 RAC1 A Wild Titans - Geelimonnit 3 5
35 Feb 26 21:00 RAC2 A Rubles Ry - Geelimonnit 2 3
49 Feb 26 21:00 RAC1 A Team K - Wild Titans 4 7
50 Mar 1 21:00 RAC1 A FC Kone - Rubles Ry 9 3
51 Mar 1 21:30 RAC2 A Geelimonnit - Helsingin Tenukepit 3 4
52 Mar 1 22:00 RAC1 A HC Tryout - PaWe 6 3
53 Mar 13 21:00 RAC3 A Rubles Ry - Team K 5 15
55 Mar 15 21:00 RAC1 A PaWe - FC Kone 2 10
54 Mar 15 22:00 RAC1 A Helsingin Tenukepit - Wild Titans 3 9
56 Mar 16 20:00 RAC1 A HC Tryout - Geelimonnit 8 3
Group A GP W D L GF GA +/- L5G PTS
Team K 14 10 1 3 117 81 +36 WLWLW 21
HC Tryout 14 10 1 3 79 56 +23 LWWWW 21
Geelimonnit 14 9 2 3 65 47 +18 WWWLL 20
Wild Titans 14 8 1 5 66 60 +6 WWLWW 17
FC Kone 14 6 0 8 61 57 +4 LLLWW 12
Helsingin Tenukepit 14 4 3 7 65 78 -13 WDWWL 11
PaWe 14 3 1 10 59 85 -26 LLLLL 7
Rubles Ry 14 1 1 12 57 105 -48 DLLLL 3
No. Date Time Field Group Home - Away Result
57 Sep 6 21:00 RAC3 B Ginikone - hc42sb 1 8
58 Sep 6 21:30 RAC2 B Haagan Karhut - YLivoima 2 2
60 Sep 13 21:30 RAC2 B FC LIUHUS - Kikka -85 3 7
59 Sep 14 22:00 RAC1 B FC Herkkules - SC Heittopussi 1 5
62 Sep 18 21:00 RAC1 B SC Heittopussi - hc42sb 3 7
61 Sep 20 21:00 RAC3 B YLivoima - Ginikone 12 4
64 Sep 29 18:00 RAC1 B FC LIUHUS - FC Herkkules 2 5
63 Sep 29 19:00 RAC1 B Kikka -85 - Haagan Karhut 4 7
65 Oct 4 21:00 RAC3 B Ginikone - SC Heittopussi 4 12
66 Oct 4 21:30 RAC2 B YLivoima - Kikka -85 5 4
67 Oct 10 21:00 RAC3 B hc42sb - FC LIUHUS 7 2
68 Oct 11 21:00 RAC3 B Haagan Karhut - FC Herkkules 9 2
69 Oct 18 21:30 RAC2 B Kikka -85 - Ginikone 12 3
70 Oct 20 18:00 RAC1 B FC LIUHUS - SC Heittopussi 1 11
72 Oct 25 21:00 RAC3 B Haagan Karhut - hc42sb 6 3
71 Oct 26 21:00 RAC1 B FC Herkkules - YLivoima 3 2
74 Oct 30 21:00 RAC1 B Kikka -85 - FC Herkkules 4 7
73 Nov 3 18:00 RAC1 B Ginikone - FC LIUHUS 4 3
75 Nov 8 21:00 RAC3 B SC Heittopussi - Haagan Karhut 4 5
76 Nov 9 22:00 RAC1 B YLivoima - hc42sb 9 10
78 Nov 15 21:00 RAC3 B Haagan Karhut - FC LIUHUS 6 3
77 Nov 17 18:00 RAC1 B FC Herkkules - Ginikone 3 4
80 Nov 24 20:00 RAC1 B YLivoima - SC Heittopussi 5 9
81 Nov 29 21:30 RAC2 B Ginikone - Haagan Karhut 2 4
82 Nov 30 21:30 RAC2 B FC Herkkules - hc42sb 2 3
83 Dec 4 21:00 RAC1 B FC LIUHUS - YLivoima 5 3
84 Dec 8 19:00 RAC1 B Kikka -85 - SC Heittopussi 2 6
85 Dec 13 21:30 RAC2 B hc42sb - Ginikone 7 2
86 Dec 15 20:00 RAC1 B YLivoima - Haagan Karhut 1 6
87 Dec 21 22:00 RAC1 B SC Heittopussi - FC Herkkules 5 4
90 Jan 3 20:30 RAC2 B hc42sb - SC Heittopussi 5 5
89 Jan 3 21:30 RAC2 B Ginikone - YLivoima 5 8
92 Jan 10 21:30 RAC2 B FC Herkkules - FC LIUHUS 3 1
91 Jan 12 20:00 RAC1 B Haagan Karhut - Kikka -85 8 5
94 Jan 17 21:00 RAC3 B Kikka -85 - YLivoima 2 10
93 Jan 19 20:00 RAC1 B SC Heittopussi - Ginikone 7 4
95 Jan 22 21:00 RAC1 B FC LIUHUS - hc42sb 3 7
96 Jan 23 21:00 RAC1 B FC Herkkules - Haagan Karhut 7 6
88 Jan 26 18:00 RAC2 B Kikka -85 - FC LIUHUS 1 5
98 Feb 2 18:00 RAC1 B SC Heittopussi - FC LIUHUS 9 3
97 Feb 2 19:00 RAC1 B Ginikone - Kikka -85 3 6
100 Feb 6 21:00 RAC3 B hc42sb - Haagan Karhut 1 8
99 Feb 7 21:30 RAC2 B YLivoima - FC Herkkules 2 4
102 Feb 12 21:00 RAC1 B FC Herkkules - Kikka -85 8 6
101 Feb 16 18:00 RAC1 B FC LIUHUS - Ginikone 4 8
103 Feb 21 21:30 RAC2 B Haagan Karhut - SC Heittopussi 4 4
104 Feb 22 21:00 RAC1 B hc42sb - YLivoima 3 5
106 Feb 27 21:00 RAC3 B FC LIUHUS - Haagan Karhut 3 8
105 Mar 2 19:00 RAC1 B Ginikone - FC Herkkules 5 8
107 Mar 8 22:00 RAC1 B Kikka -85 - hc42sb 4 6
108 Mar 9 20:00 RAC1 B SC Heittopussi - YLivoima 5 5
110 Mar 14 21:00 RAC3 B hc42sb - FC Herkkules 4 3
109 Mar 14 21:30 RAC2 B Haagan Karhut - Ginikone 12 3
79 Mar 15 21:30 RAC2 B hc42sb - Kikka -85 7 3
112 Mar 22 21:00 RAC1 B SC Heittopussi - Kikka -85 8 2
111 Mar 23 20:00 RAC1 B YLivoima - FC LIUHUS 6 2
Group B GP W D L GF GA +/- L5G PTS
Haagan Karhut 14 11 2 1 91 44 +47 LWDWW 24
hc42sb 14 10 1 3 78 56 +22 LLWWW 21
SC Heittopussi 14 9 3 2 93 52 +41 WWDDW 21
FC Herkkules 14 8 0 6 60 58 +2 WWWWL 16
YLivoima 14 6 2 6 75 64 +11 WLWDW 14
Kikka -85 14 3 0 11 62 86 -24 WLLLL 6
Ginikone 14 3 0 11 52 106 -54 LLWLL 6
FC LIUHUS 14 2 0 12 40 85 -45 WLLLL 4
No. Date Time Field Group Home - Away Result
113 Apr 13 18:00 RAC1 C Team K - hc42sb 9 1
114 Apr 13 19:00 RAC1 C Haagan Karhut - HC Tryout 7 3
115 Apr 23 21:00 RAC1 C HC Tryout - Team K 6 8
116 Apr 24 21:00 RAC1 C Haagan Karhut - hc42sb 6 3
117 May 7 21:00 RAC1 C Team K - Haagan Karhut 9 4
118 May 8 21:00 RAC1 C HC Tryout - hc42sb 5 8
Group C GP W D L GF GA +/- L5G PTS
Team K 3 3 0 0 26 11 +15 WWW 6
Haagan Karhut 3 2 0 1 17 15 +2 WWL 4
hc42sb 3 1 0 2 12 20 -8 LLW 2
HC Tryout 3 0 0 3 14 23 -9 LLL 0
No. Date Time Field Group Home - Away Result
120 Apr 9 21:00 RAC1 D SC Heittopussi - Wild Titans 5 3
119 Apr 11 21:30 RAC2 D Geelimonnit - FC Herkkules 2 3
121 Apr 24 21:00 RAC3 D Wild Titans - Geelimonnit 5 3
122 Apr 25 21:30 RAC2 D SC Heittopussi - FC Herkkules 3 1
123 May 8 21:00 RAC3 D Geelimonnit - SC Heittopussi 4 9
124 May 9 21:30 RAC2 D Wild Titans - FC Herkkules 4 2
Group D GP W D L GF GA +/- L5G PTS
SC Heittopussi 3 3 0 0 17 8 +9 WWW 6
Wild Titans 3 2 0 1 12 10 +2 LWW 4
FC Herkkules 3 1 0 2 6 9 -3 WLL 2
Geelimonnit 3 0 0 3 9 17 -8 LLL 0
No. Date Time Field Group Home - Away Result
125 Apr 10 21:00 RAC3 E FC Kone - Kikka -85 9 4
126 Apr 12 21:30 RAC2 E YLivoima - Helsingin Tenukepit 4 5
127 Apr 25 21:00 RAC3 E Helsingin Tenukepit - FC Kone 5 8
128 Apr 26 21:00 RAC1 E YLivoima - Kikka -85 12 5
129 May 7 21:00 RAC2 E FC Kone - YLivoima 5 5
130 May 7 22:00 RAC2 E Helsingin Tenukepit - Kikka -85 5 5
Group E GP W D L GF GA +/- L5G PTS
FC Kone 3 2 1 0 22 14 +8 WWD 5
Helsingin Tenukepit 3 1 1 1 15 17 -2 WLD 3
YLivoima 3 1 1 1 21 15 +6 LWD 3
Kikka -85 3 0 1 2 14 26 -12 LLD 1
No. Date Time Field Group Home - Away Result
131 Apr 4 21:30 RAC2 F PaWe - FC LIUHUS 10 5
132 Apr 6 18:00 RAC1 F Ginikone - Rubles Ry 5 6
134 Apr 18 21:00 RAC3 F Ginikone - FC LIUHUS 2 9
133 Apr 20 20:00 RAC1 F Rubles Ry - PaWe 5 7
135 May 4 18:00 RAC1 F PaWe - Ginikone 9 2
136 May 4 19:00 RAC1 F Rubles Ry - FC LIUHUS 10 4
Group F GP W D L GF GA +/- L5G PTS
PaWe 3 3 0 0 26 12 +14 WWW 6
Rubles Ry 3 2 0 1 21 16 +5 WLW 4
FC LIUHUS 3 1 0 2 18 22 -4 LWL 2
Ginikone 3 0 0 3 9 24 -15 LLL 0

Ranks 1 - 16

No. Date Time Field Round Home - Away Result
137 May 18 19:00 MAC5 Fi Team K - Haagan Karhut 8 6
138 May 28 20:00 RAC1 Br hc42sb - HC Tryout 9 4
139 May 29 20:00 RAC1 5-6 SC Heittopussi - Wild Titans 3 4
140 May 29 21:00 RAC1 7-8 FC Herkkules - Geelimonnit 3 7
141 May 31 20:00 RAC1 9-10 FC Kone - Helsingin Tenukepit
142 May 31 21:00 RAC1 11-12 YLivoima - Kikka -85
143 May 22 21:00 RAC1 13-14 PaWe - Rubles Ry 1 3
144 May 24 21:00 RAC1 15-16 FC LIUHUS - Ginikone 14 2